MEDYA
11 Mar 2020 23:06 Son Güncelleme: 11 Mar 2020 23:06

TİNGADER Medya Ödülü törenine koronavirüs engeli

Tüm İnternet Gazetecileri ve Gazeteciler Derneği (TİNGADER)’in Ankara’da düzenlemeyi planladığı tören, koronavirüs (covid-19) nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

Haberi Dinle

Tüm İnternet Gazetecileri ve Gazeteciler Derneği (TİNGADER)’in 17 Mart 2020 tarihinde Ankara’da düzenlemeyi planladığı tören, koronavirüs nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. 

TİNGADER Yönetim Kurulu’nca konuya ilişkin yapılan açıklama şöyle: “Mesleğince başarılı olan yaygın ve yerel medya çalışanlarının ödüllendirileceği Birinci Medya Ödül Töreni, Ankara Beştepe’deki Orman Mühendisleri Odası’nda gerçekleştirilecekti. 

TİNGADER Genel Başkanlığı’nca yapılan toplantı neticesinde, dünyada yaygın ve bulaşıcı olan koronavirüs tehlikesi sebebiyle, ulusal mücadele planımızda biz de yer alarak ‘tedbir amacıyla’ programımızı ileri bir tarihe erteliyoruz.   

Hazırlık, davet ve katılım safhasında bizleri bağrına basan değerli medya mensubu arkadaşlarımızın yanı sıra siyaset, hukuk, ilim ve iş insanlarına, ayrıca program organizasyonunda önder rol oynayan TİNGADER Ankara Temsilcisi Sayın Habip Çadırcı’ya teşekkür ederiz.”

 

Yorumlar