GÜNDEM
31 Mayıs 2021 10:59 Son Güncelleme: 31 Mayıs 2021 11:24

Tarzan Hayatını Kaybetti

Esra Kan - ANKARA 'Tarzan' film serisindeki Tarzan rolüyle hafızalara kazınan, dünya çapında ünlene ABD'li aktör Joe Lara'dan son dakika kötü haber geldi. Tarzan rolüyle dünya çapında tanınan ABD’li oyuncu Joe Lara’nın içinde bulunduğu uçak göle düştü, kazada kurtulan olmadığı tahmin ediliyor.

Haberi Dinle

ABD basınında yer alan haberlere göre Tennessee eyaletine bağlı Nashville yakınlarındaki Smyrna havalimanından kalkış yapan bir uçak, kısa süre sonra Smyrna’daki Percy Priest Gölü’ne düştü.

Yetkililer söz konusu uçakta bulunan 7 kişi arasında “Tarzan” rolüyle tanınan Joe Lara ve “Hristiyan diyet gurusu” olarak nam salan eşi Gwen Shamblin Lara’nın da bulunduğunu belirtti.

Ulusal Ulaştırma Güvenliği Kurulu, söz konusu uçaktan sağ çıkan olmadığının tahmin edildiğini ve kazanın nedeninin soruşturulduğunu belirtti.

ARAMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

 

Öte yandan dalgıç ekipleri gölden uçağın bazı parçalarını ve insan kalıntılarını çıkardıklarını ancak tüm cesetlerin bulunması için arama çalışmalarını pazartesi günü de sürdüreceklerini kaydetti.

California’da 1962 yılında dünyaya gelen Joe Lara, müzik kariyerinin yanında oyunculuk da yapmıştı. Birçok Hollywood yapımında rol alan Lara’ya şöhreti, 1989’da yayınlanan “Tarzan Manhattan’da” filmi ve 1996-1997 yıllarında yayınlanan “Tarzan: Epik Maceralar” isimli televizyon dizisinde üstlendiği başroller getirmişti.

Yorumlar