MEDYA
01 Tem 2019 09:47 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 14:41

Survivor 2019 Türkiye finalistleri ve Yunanistan şampiyonu belli oldu!

Survivor yarı finalinde Seda, Okay ve Yusuf arasında yapılan SMS oylamasına göre büyük finalde son ikiye kalan yarışmacılar; Yusuf ve Seda oldu. Yunanistan takımında ise şampiyon dün akşam belli oldu.

Haberi Dinle

Survivor Türkiye yarı finalinde dün akşam Okay, Seda ve Yusuf yarıştı. Üç isim SMS oylamasına çıktı ve finalistler belli oldu. Türk takımında elenerek hayallerine veda eden isim Okay oldu. Yunanistan takımında ise şampiyon ipini göğüsleyen Katerina Dalaka oldu. Survivor Türkiye şampiyonu ise bu akşam belli olacak. İşte Survivor final gecesiyle ilgili detaylar…

SURVİVOR TÜRKİYE FİNALİSTLERİ: YUSUF ve SEDA

SURVİVOR YUNANİSTAN ŞAMPİYONU: KATERINA DALAKA

BÜYÜK FİNAL BODRUM KALESİ’NDE

Survivor 2019’un finali bu kez Kıbrıs yerine Bodrum’da olacak. Survivor’ın final bölümü ise 1 Temmuz Pazartesi akşamları ekrana gelecek.

Survivor 2019’un ekranlara gelen 109, bölümünde Emre ile Seda arasındaki SMS oylamasının sonucunda rakibinden daha fazla SMS alarak yarı finale kalan isim Seda oldu. Böylece yarı finalde elenen yarışmacı Emre oldu. Seda ise yarı finalde Yusuf ve Okay ile yarı finaldeki ikinci oylamaya kaldı. Yusuf, Seda ve Okay arasında yapılan oylama sonucu bir isim daha yarışmaya veda etti.

Yarışmanın ilerleyen dakikalarında, Seda, Okay ve Yusuf arasından bir isim daha Survivor’dan elendi. Halk oylaması sonucu, 1 Temmuz’daki büyük finalde yer alacak olan Türk takımındaki iki isim Acun Ilıcalı tarafından Yusuf ve Seda olarak açıklandı. Survivor’un yarı finalinde elenen Okay, duygusal bir konuşma yaptı.

YUNAN TAKIMI ELEME

Afroditi: Hep buraya ulaşmayı hedefledim. Çok heyecanlıyım. Yaşadığım tüm sıkıntılar beni büyüttü.

Dimitra: Burdaki insanlar çok teşekkür ediyorum. Kaybedersem çok üzüleceğim ama başka şeyler de kazandım.

Nikos: Kalp atışlarımın o kadar hızlı çarptığını hiç duymamıştım. 5 aydır savaştım ve son savaşa geldik. Umarım başarırım.

Sunucu Sakis: Oylama sonuçları geldi finale kalan isimler belli olacak. Finale kalan isimler Dimitra ve Dalaka oldu. Survivor’da yunan takımında yarı finalde elenen isimler Nikos ve Afroditi oldu.

Survivor Yunanistan şampiyonu Katerina Dalaka oldu.

Yorumlar