31 Mayıs 2017 10:27 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 07:46

Sevgilisini alıp Amerika'ya gitti!

Geçtiğimiz günlerde 9 yıllık evliliğini noktalayan ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, sosyetik güzelle yaşadığı aşktan dolayı ağır eleştirilerin hedefi oldu. Ceceli, sevgilisi Selin İmer'i de alıp Amerika'ya gitti.

Sevgilisini alıp Amerika'ya gitti!
Haberi Dinle

Dokuz yıllık eşi Sinem Ceceli'den sürpriz bir kararla boşanan Mustafa Ceceli, 'Şeyhim' dediği Ahmed Hulusi'nin dini toplantılarına katılmak için ABD'ye gitmişti. Ünlü şarkıcının, ABD'ye aşk yaşadığı ortaya çıkan sosyetik güzel Selin İmer'i de götürdüğü ortaya çıktı. Ünlü şarkıcıağır eleştiriler üzerine de sosyal medya hesaplarını yorumlara kapattı.

Fotoğrafları çıktı

Selin İmer de başka bir uçakla dün Miami'ye, Ceceli'nin yanına uçtu. Taraflar halen sessizliğini korurken iki aşığın dün fotoğrafları çıkmıştı.

Sevgilisini alıp Amerika'ya gitti! - Resim : 1

Uçakta ayrı ayrı koltuklara oturdular

Kendisi gibi Hulusi'ye bağlılığıyla bilinen İmer'le iki gün önce Atatürk Havaalanı'ndan ABD'ye uçan çift, dikkat çekmemek için birbirlerine uzak koltuklarda oturdu.

Sevgilisini alıp Amerika'ya gitti! - Resim : 2
Yolda indirdiği gizeli kadın Selin İmer çıktı

Ceceli'nin, 26 Ocak'ta polis çevirmesinden kaçarken yolda indirdiği gizemli kadının Selin İmer olduğu iddiaları doğru çıktı.

Sevgilisini alıp Amerika'ya gitti! - Resim : 3
Selin İmer Kimdir?

Selin İmer bugüne kadar sosyetik playboylarla yaşadığı aşklarla gündeme gelmişti.
Peki gündeme bomba gibi düşen Selin İmer kimdir? Tıklayın, öğrenin
Mustafa Ceceli, boşanma nedeni olarak 'Birbirimizin tarzını beğenmiyorduk. Neyim varsa eşimindir, aile bütünlüğümüzü bozmayacağız' açıklaması yapmıştı.

Yorumlar