21 °c

Serdar Aziz transferi çıkmaza girdi!

Fenerbahçe'de Galatasaray'ın kadro dışı bıraktığı Serdar Aziz'in transferi bonservis krizi nedeniyle bir türlü sonuçlandırılamıyor. Fenerbahçe’de Serdar Aziz transferi arap saçına döndü.

Serdar Aziz transferi çıkmaza girdi!
20/01/2019 14:47 - Güncelleme : 05/04/2019 13:02


Fenerbahçe’de Serdar Aziz transferi arap saçına döndü. Albayrak ile Orman’ın yaptığı takas görüşmesinden sonra Bursaspor’dan eski hocası Şenol Güneş’e, “hocam beni oynatacak yerin yok. Zaten Fenerbahçe daha istekli” mesajı yolladı. Bu mesaj sonrasında Fenerbahçe’den ise Serdar’ın menajerine, “Serdar’ı istiyoruz ama bonservis vermeyiz” denildi.

Şu anda ne Serdar ne de Fenerbahçe cephesi bonservis sorununun nasıl çözüleceğini bilmiyor. Fenerbahçe cephesi Serdar'ın bonservis sorusununu kendisinin çözmesini bekliyor. Serdar ise, Fenerbahçeli yöneticilerin görüşmeler yaparak bu sorunun üstesinden gelmesine çalışıyor.

Serdar, Galatasaray’dan bonuslarla beraber alacağı olan 1.8 milyon Euro’yu bırakmak istemiyor. Bu sezonu zaten gözden çıkarak Fenerbahçe yönetimi ise transferin son gününe kadar bekleyip, en avantajlı şekilde Serdar’ı transfer etmenin çarelerini arıyor. Galatasaray’ın tepkilerden çekindiği için bu şekilde davrandığına inanan Fenerbahçeli yöneticilerin güvencesi ise; “ne yapacaklar PAF’a gönderip 2 milyon Euro mu ödeyecekler?” oluyor.

Gelen bilgiler ise Fenerbahçe’nin stoper transferinde bir B planı olmadı. Serdar olmazsa devre arasında başka bir stoper transferi yapılmayacak.

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE İLK YORUMU SİZ YAPIN

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.