SPOR
29 Ara 2019 22:43 Son Güncelleme: 29 Ara 2019 22:43

Semih Özsoy'dan Fatih Terim'e yanıt!

Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy, Çaykur Rizespor'u 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından çarpıcı açıklamalar yaptı. Fatih Terim sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Anlaşıldı; ikinci yarı çok ZORLU geçecek.. " mesajına gönderme yapan Özsoy "Bize atılan tweetler, onlar için zor olacağını gösteriyor. Hazıra alışmışlar, kurulu düzenleri olanlar zorlanacaklar. Biz hak, adalet istiyoruz." dedi.

Haberi Dinle

Fenerbahçe Asbaşkanı Semih Özsoy, Çaykur Rizespor maçı sonrasında Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e gönderme yaptı. 

İşte Semih Özsoy'un açıklamaları;

"Bugün Allah'tan Jailson'un muhteşem golü, birçok hatayı örttü. Olmasaydı başka şeyler konuşuyor olacaktık. Muriqi'ye verilmeyen penaltı, sağa sola oynatmadan, fazlasıyla verilmesi gereken penaltıydı. Gustavo'ya verilmeyen kart kararı hatalıydı." 

Rizespor 25. dakikada 10 kişi kalmalıydı. Sorduğumuz soruların cevabı dönmedi, hakemler ne kritere göre atanıyor, bakalım bugün galip geldik, bu hakem de atanacak mı? Bu atamaların bir izahatı yoksa, hakikaten zor. Tüm kamuoyu ile paylaşsınlar, biz de bilelim.

TERİM'E CEVAP 

Bize atılan tweetler, onlar için zor olacağını gösteriyor. Hazıra alışmışlar, kurulu düzenleri olanlar zorlanacaklar. Biz hak, adalet istiyoruz. Taraftar artık eyyamdan bıktı, Türk halkı bundan bitti. Biz adalet istedik 

Fatih Terim sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Anlaşıldı; ikinci yarı çok ZORLU geçecek.. " ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar