GÜNDEM
12 Haz 2021 14:40 Son Güncelleme: 12 Haz 2021 14:40

Sedat Peker'den yeni Demirören paylaşımı: Milangaz'a nasıl çöktüğünü anlatacağım

Bir aydır yayınladığı videolarla gündemi sallayan Sedat Peker, Demirören ile ilgili yine peş peşe tweet'ler attı. Peker, "Demirören, senin OYAK'a Total'i fahiş fiyatla nasıl sattığını işledikten sonra Milangaz dosyasına geçeceğiz. Devletten ve mafyadan yardım alıp adamın Milangaz da dahil birçok mallarına nasıl çöktüğünüzü de anlatacağım." dedi.

Haberi Dinle

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Demirören ile ilgili yine peş peşe tweet'ler attı.

"Demirören, senin OYAK'a Total'i fahiş fiyatla nasıl sattığını işledikten sonra Milangaz dosyasına geçeceğiz. Devletten ve mafyadan yardım alıp adamın Milangaz da dahil birçok mallarına nasıl çöktüğünüzü de anlatacağım" diyen Peker, Twitter'dan paylaşımda bulundu.

Peker, şunları kaydetti: "Demirören, baban meteliğe kurşun atarken Milangaz'ın gerçek sahibi Şevki Kurtkaya'nın ona yardım edip ilk dükkanı nasıl açtığınızdan başlayıp, sonraki süreçte devletten ve mafyadan yardım alıp adamın Milangaz da dahil birçok mallarına nasıl çöktüğünüzü de anlatacağım.

"ÇÜNKÜ BABAN KİMSEYE PARASINI ÖDEMEZDİ"

Demirören kendi yalınızı yakıp, içindeki fahiş fiyatla sigortalattığınız tabloların parasını alıp, sonra sözde yanan tabloları nereye gönderdiğinizi de anlatacağım. Sizi deli edeceğim. Demirören, babanın meşhur bir lafı vardı ya Senetle verseler tüm İstanbul’u satın alırım sözünü eskilerin hepsi bilir. Çünkü baban kimseye parasını ödemezdi. Hem mafya hem devlet bağlantılarıyla mallara çökerdi.

Seninle işim bittiğinde tüm mallarını kaybedeceksin. Yönetim değiştiğinde de kesin cezaevine gideceksin. Demirören, Demirören Medyadaki çakma gazetecilerini ve çakma tartışmacılarını da aynı akıbet bekliyor. Hepiniz göreceksiniz. Hepinizi deli edeceğim.

"MİLANGAZ DOSYASININ TAMAMI BENDE..."

Milangaz dosyasının tamamı bende. Okumaya başladım. Yüzde altmışına nasıl çöktüğünüzün evrakı da bende. Göreceksiniz. Mehmetçik'in paraları olan OYAK’a Total’i fahiş fiyatla sattığınızda yeni yönetimdeki hangi üyenin Bu yasadışı, bunu imzalamam dediğini dahi biliyorum. Her şey çok eğlenceli olacak."

Yorumlar