SPOR
16 Eki 2021 20:40 Son Güncelleme: 16 Eki 2021 20:40

Rıdvan Dilmen'den Emre Belözoğlu yorumu

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Medipol Başakşehir'in yeni teknik direktörü Emre Belözoğlu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Dilmen, "Emre Belözoğlu'nun iyi bir teknik direktör adayı olduğunu düşünüyorum. CV'si de müthiş. Son 20 yıla damgasını vuran en değerli futbolcu. Teknik direktörlüğünde bilimi, teknolojiyi kullandığını da gördük." dedi.

Haberi Dinle

Eski milli futbolcu ve yorumcu Rıdvan Dilmen, TRT Spor'da yayımlanan "%100 Futbol" programında, Medipol Başakşehir'in başındaki ilk maçtan 3-2'lik Beşiktaş galibiyetiyle ayrılan Emre Belözoğlu hakkında açıklamalarda bulundu.

'SON 20 YILA DAMGASINI VURAN EN DEĞERLİ FUTBOLCU'

Emre Belözoğlu'nun Medipol Başakşehir'in yanı sıra Fenerbahçe'de futbolculuk haricinde aldığı görevlere değinen Dilmen, "Emre Belözoğlu'nun iyi bir teknik direktör adayı olduğunu düşünüyorum. Kaybetse de kazansa da daha genç ve yeni bir sayfa açtı. Futbol kariyeri uzun sürdü ve önemli kulüplerde oynadı. CV'si de müthiş. Son 20 yıla damgasını vuran en değerli futbolcu. Teknik direktörlüğünde bilimi, teknolojiyi kullandığını da gördük." ifadelerini kullandı.

Yorumlar