12 Şub 2024 19:28 Son Güncelleme: 12 Şub 2024 19:44

Real Madrid takım otobüsü kaza yaptı

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda Leipzig ile yapacağı maç için Almanya'ya giden Real Madrid'de takım otobüsü Almanya'da kaza yaptı. Alman basınında yer alan haberlere göre, kazada kimsenin yaralanmadığı ve Real Madrid otobüsünün kalacağı otele ulaştığı belirtildi. Bu durumda, takımın fiziksel sağlığı açısından bir endişe olmadığı ve maçın planlandığı gibi devam edebileceği anlaşılıyor.

Real Madrid takım otobüsü kaza yaptı
Haberi Dinle

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda Leipzig ile yapacağı maç için Almanya'ya giden Real Madrid takım otobüsü Almanya'da kaza yaptı.

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde yarın deplasmanda Leipzig ile yapacağı maç için Almanya'ya giden Real Madrid takım otobüsü Almanya'da kaza yaptı.

Real Madrid kafilesini taşıyan uçak Erfurt'ta havalimanına iniş yaptı. Real Madrid kafilesi Leipzig şehrine geçmek için kendilerini taşıyacak olan otobüse bindi.

Eichelborn ve Nohra arasında yer alan A4 Otobanında Real Madrid takım otobüsünün görüntüsünü çekmek isteyen bir kişinin direksiyon hakimiyetini kaybederek otobüse çarptığı belirtildi.

Alman basınından Bild'de yer alan haberde; Kazada kimsenin yaralanmadığı belirtildi ve takım otobüsüne çarpan araçta maddi hasar meydana geldiği bildirildi.

Kaza esnasında Leipzig maçının kadrosunda yer alan milli futbolcu Arda Güler de otobüste yer alıyordu.

Kısa bir duraklamanın ardından takım otobüsünün yoluna devam ederek Leipzig şehir merkezindeki otele ulaştığı ifade edildi.

Leipzig ile Real Madrid 13 Şubat Salı günü TSİ 23.00'te karşı karşıya gelecek.

Yorumlar