GÜNDEM
07 Haz 2021 17:48 Son Güncelleme: 07 Haz 2021 18:03

Peker'den Ağar'a çağrı: Yoksa mazot kaçakçılığı dosyasını açarım

Sedat Peker, Mansimov'u tehdit ederek Yalıkavak Marina'yı aldığını iddia ettiği Mehmet Ağar'a çağrıda bulunarak, "Yoksa o benzin istasyonunda yaptırdığın mazot kaçakçılığının dosyasını açacağım" dedi.

Haberi Dinle

Eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar'ın iş insanı Mübariz Mansimov'u tehdit ederek Yalıkavak Marina'yı aldığını iddia eden organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in Twitter'dan yaptığı paylaşımda hedefinde yine Ağar vardı.

"MARİNA YÖNETİMİNDEN AYRILMAKLA BU İŞLER OLMAZ"

Peker, Ağar'a seslendiği tweetinde, "Derin mehmet, marinanın yönetiminden ayrılmakla bu işler olmaz" diyerek, Ağar'ın benzin istasyonunda yaptırdığını iddia ettiği mazot kaçakçılığının dosyasını açacağını söyledi.

"YOKSA MAZOT KAÇAKÇILIĞI DOSYASINI AÇARIM" 

Peker, paylaşımında şunları ifade etti:

"derin mehmet, marinanın yönetiminden ayrılmakla bu işler olmaz. Senin ve oğlunun üstüne olan, Mübariz’den gasp ettiğin, marinanın içinde olan mak petrolü de Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacaksın. Yoksa o benzin istasyonunda yaptırdığın mazot kaçakçılığının dosyasını açacağım.

"HERKESİN GÖZÜ ÖNÜNDE YAPILIYOR, MUĞLA EMNİYET MÜDÜRÜ DE SEYREDİYOR"

Kıymetli dostlarım, dünyanın neresinde bir benzin istasyonunun beş bin tonluk gemilerin yanaşabileceği iki tane iskelesi olur? derin mehmet ve ekibi buradan mazot kaçakçılığı yapıyor, herkesin gözünün önünde. Muğla emniyet müdürü suat da seyrediyor."

Yorumlar