YAŞAM
11 Kas 2019 07:58 Son Güncelleme: 11 Kas 2019 08:05

Pastırma sıcakları bitti! Havalar soğuyor

Yapılan son tahminlere göre hava sıcaklıklarının 2 ila 4 derece arasında düşeceği batı kesimlerde ise gün içerisinde sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. Öte yandan yine İstanbul'da kentin batı ilçeleri için kısa süreli sağanak yağış geçişinin beklendiği bildirildi.

Haberi Dinle

Pastırma sıcaklarının gelmesiyle birlikte yazdan kalma günler geçiren yurdun genelinde hava sıcaklıkları yeniden düşmeye başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son tahminlere göre sıcaklıkların 2 ila 4 derece arasında düşmesi bekleniyor. Öte yandan batı kesimlerinde de yağmur geçişlerinin görülmesi bekleniyor. Bununla birlikte İstanbul’da gün içerisinde yağmur geçişlerinin özellikle de kentin batısında yer alan ilçelerde görüleceği tahmin ediliyor. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Yurdun batı kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, İzmir, Manisa, Aydın, Çanakkale, Edirne, Tekirdağ ve Bursa çevreleri ile İstanbul, Kütahya, Uşak ve Muğla’nın batı kesimlerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. Yurdun kuzeybatı kesimlerinde 2 ila 4 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.


İSTANBUL °C, 22°C


Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde batı kesimleri yerel olmak üzere sağanak yağışlı


İZMİR °C, 23°C


Parçalı ve çok bulutlu, sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı


ANKARA °C, 22°C


Az bulutlu

Yorumlar