YAŞAM
26 Ara 2017 17:42 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 08:52

Müzik öğretmeni cinnet getirdi

Balıkesir Edremit'te iki bıçakla yola çıkan öğretmen iki kişiyi yaraladı, daha sonra bir kamyonetin çarpması sonucu yaralandı. Balıkesir’in Edremit ilçesinde, iki bıçakla sokağa...

Haberi Dinle

Balıkesir’in Edremit ilçesinde, iki bıçakla sokağa çıkan müzik öğretmeni, iki kişiyi yaraladı. Cinnet geçirdiği ileri sürülen öğretmen, ana yolda karşıdan karşıya geçmeye çalışırken bir aracın çarpması sonucu yaralandı.

Olay, sabah namazı sırasında Cennetayağı Mahallesi 770. Sokak’ta meydana geldi. Hamiyyet Ferudun Sözen Özel Eğitim Uygulama Merkezi’nde müzik öğretmeni olan Alper U, iddiaya göre, iki bıçakla evden çıktı. Öğretmen, sokağın başında karşılaştığı S.B'ye bıçakla saldırdı. S.B'yi hafif yaralayan öğretmen, araya giren ismi öğrenilemeyen bir kişiyi de kolundan hafif şekilde yaraladı. Öğretmen daha sonra buradan okul istikametine geçti.

Cinnet getiren öğretmen, ana yoldan geçerken bir kamyonetin çarpması sonucu yaralandı.
Bu arada hafif yaralanan iki kişinin öğretmenden şikayetçi olmadığı öğrenildi. Geçtiğimiz haftalarda da benzer tarzda cinnet getirdiği ileri sürülen öğretmen, kaza sonrası hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Yorumlar