SPOR
10 Haz 2019 00:45 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 10:58

Milliler isyan etti... İzlanda'da büyük skandal!

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda yer alan A Milli Takımımız 6 saat süren yolcuğun ardından İzlanda'ya ulaştı. Milli Takımımız İzlanda'da 3 saat fazladan bekletilirken futbolcularımız ve teknik heyet skandala tepki gösterdi.

Haberi Dinle

Fransa'yı 2-0 yenen A Milli Takım, yarın oynayacağı maç için İzlanda'ya gitti. Kafile İzlanda'ya girişinde polis tarafından havaalanında 3 saat bekletildi. Milli futbolcular yaşananlara tepki gösterdi. 

Ay-yıldızlılar İzlanda ile yapacakları maç için özel uçakla Konya'dan Keflavik'e gitti. 

 PASAPORT KONTROLÜNDE YAKLAŞIK 3 SAAT BEKLETİLDİ

Kafile yaklaşık 6 saatlik yolculuk sonrası İzlanda'ya ulaştı. Ancak Millilerin ülkeye girişinde tatsızlık yaşandı. Kafile pasaport kontrolünde yaklaşık 3 saat bekletildi. 

Futbolcular olaya tepki gösterirken, krizin çözülmesiyle ay-yıldızlılar karayoluyla reykavik'e geçti. 

BURAK YILMAZ İSYAN ETTİ

Burak Yılmaz, İzlanda'daki skandalı sosyal medya hesabından duyurdu. 

Reykjavik yakınlarındaki Keflavik Havalimanı'ndan paylaşım yapan Burak Yılmaz, "6.5 saat yolculuk yaptık. 3 saattir bekliyoruz. Bizi İzlanda'ya almıyorlar. Böyle bekliyoruz 3 saattir ve bizi almıyorlar." ifadelerini kullandı. Daha sonra yıldız futbolcumuz, basın mensuplarına, "Saygısızlık bu! 3 saattir orada bekliyoruz. Herkesin çantasını alıyorlar. Teker teker geçiyorlar. 6.5 saat uçtuk, 3 saat bekliyoruz. Hala gelemeyen arkadaşlarımız var." dedi.

ŞENOL GÜNEŞ ÇOK SİNİRLENDİ

Teknik Direktör Şenol Güneş ve futbolcuların çok sinirli olduğu gözlenirken, Teknik Direktör Şenol Güneş, otobüste bir yetkiliyle uzun süre konuştu. Kafile havalimanından çıktıktan sonra kamp yapacağı otele hareket etti.

BİZİM ÜLKEMİZE KURBAN OLSUNLAR

Kaptan Emre Belözoğlu da "Ben bir şey söylemek istemiyorum. Bizim ülkemize kurban olsunlar. Gereğini açıklarlar. Ne yazık ki evet, indiğimizden itibaren içeride gereksiz fazla arama yapıldı." diye konuştu.

Milli Takım, İzlanda maçı öncesi son çalışmasını bugün 21.45’te yapacak. Antrenman öncesi saat 21.15’te teknik direktör Şenol Güneş ve bir milli futbolcu basın toplantısı düzenleyecek. 

Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu'nda 3'te 3 yapan ve 9 puanla lider olan Milliler, İzlanda ile yarın 21.45'te karşılaşacak.

Yorumlar