GÜNDEM
07 Eki 2019 13:52 Son Güncelleme: 07 Eki 2019 13:52

Meteoroloji, İstanbul için saat verdi!

Meteoroloji’den İstanbul için yağış uyarısı geldi. Yapılan açıklamada sağanak yağışın saat 18.00’dan sonra başlaması beklenirken, yağışlı havanın etkisini yarın da sürdüreceği ve sıcaklığın 18 dereceye kadar düşeceği kaydedildi.

Meteoroloji, İstanbul için saat verdi!
Haberi Dinle

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Marmara’nın kuzeydoğusu için kuvvetli yağış uyarısı yaptı. Meteoroloji ayrıca İstanbul'da başlayacak yağış için saat de verdi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarıda, "Son değerlendirmelere göre; bugün akşam saatlerinden sonra Marmara’nın kuzeydoğusunda görülecek olan sağanak yağışların, gece saatlerinde etkisini artırarak İstanbul, Kocaeli ve Yalova çevreleri ile Sakarya’nın kuzey ilçelerinde kuvvetli (30-50 kg/m2) olması beklendiğinden sel, su baskını ve kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir" dendi.

SAAT 18:00'DEN SONRA BAŞLAYACAK

Meteoroloji'nin son verilerine göre İstanbul'da yağış saat 18:00'den sonra başlayacak ve gece boyunca sürecek. Kentte yağışlı hava etkisini yarın da sürdürecek ve sıcaklık 18 dereceye kadar düşecek.

 

Yorumlar