GÜNDEM
06 Eki 2019 12:03 Son Güncelleme: 06 Eki 2019 14:35

Mersin'de Ürdünlü çocuğa tokat atan zanlı gözaltında

Mersin'de sitede meydana gelen tartışmada küçük çocuğa öldüresiye tokat attığı görüntüleri sosyal medyada paylaşılan şüpheli gözaltına alındı. İşte haberin detayları

Haberi Dinle

Mersin Mezitli'de ikamet eden Suriye asıllı 5 yaşındaki çocuğa şiddet uygulayan Nadir Kızılbulut, daha sonra diğer aile üyelerine saldırdı. Bir sitenin bahçesinde çocukların oyun esnasında yaşadığı tartışma sonrası olaya müdahale eden Kızılbulut’un 5 yaşındaki Abdullah El Khaldi’ye uyguladığı şiddet bir site sakini tarafından kaydedildi. Darp edilen mülteci çocuğun babası Oklah Faraj El Khaidi olay esnasında dışarıda olduğunu ve Mezitli Karakolu’na şikayetçi olmak için gittiğinde evine ve diğer aile bireylerine de aynı şahıs ve yakınları tarafından saldırıldığını belirtti. Mülteci aileye dönük taciz sonrası olaya müdahil olan Avukat Hibe Gökalp, elde edilen saldırı ve darp görüntülerine rağmen Suriye asıllı Ürdün vatandaşı aileye deport işlemi başlatıldığını söyledi.

GÖZALTINA ALINDI

Olay sırasında N.K isimli site sakininin, 5 yaşındaki Ürdün vatandaşı A.K'ye tokat attığı görüntüleri sosyal medyada yayıldı.

Tepki çeken görüntüler üzerine harekete geçen ekipler zanlıyı gözaltına aldı.

N.K'nin emniyetteki işlemleri sürüyor.

Balkondan çekildiği sanılan sosyal medyadaki görüntülerde iki kadının, çocuklar yüzünden tartışması yer alıyor.

Kayıtların devamında olay yerine gelen N.K'nin, bir çocuğa sertçe tokat atarak yere düşürdüğü ve çocuğun ablasını itekleyerek siteden kovmaya çalıştığı görülüyor.

 

Yorumlar