28 °c

Mazhar Alanson'dan yoğun bakım açıklaması!

Sosyal medyada yayılan ‘Mazhar Alanson yoğun bakıma alındı’ haberlerinin asılsız olduğu ortaya çıktı

Mazhar Alanson'dan yoğun bakım açıklaması!
18/04/2019 15:38 - Güncelleme : 18/04/2019 15:41

Dün yoğun bakıma kaldırıldığı iddia edilen Mazhar Alanson, Twitter üzerinden bir video yayımlayarak, çıkan haberleri yalanladı.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="tr"><p lang="und" dir="ltr"><a href="https://t.co/wkjnmfSTtB">pic.twitter.com/wkjnmfSTtB</a></p>&mdash; Mazhar Alanson (@mazharalanson12) <a href="https://twitter.com/mazharalanson12/status/1118814927056191490?ref_src=twsrc%5Etfw">18 Nisan 2019</a></blockquote>
<script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Alanson,  “Yoğun bakımdaymışım. Cumhuriyet’in palavrası. Allah’a şükür hiçbir şeyim yok. Evimde oturuyorum” diyerek kahkaha attı.

‘NE KADAR ÖLMEMİ İSTEYEN VARMIŞ MEĞER’

Müzisyen, Twitter hesabından da, "Ne kadar ölmemi isteyen varmış meğer o belalar size bir döner gorürsünüz:)" mesajını paylaştı.

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE İLK YORUMU SİZ YAPIN

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.

Alanson,  “Yoğun bakımdaymışım. Cumhuriyet’in palavrası. Allah’a şükür hiçbir şeyim yok. Evimde oturuyorum” diyerek kahkaha attı. ‘NE KADAR ÖLMEMİ İSTEYEN VARMIŞ MEĞER’ Müzisyen, Twitter hesabından da, Ne kadar ölmemi isteyen varmış meğer o belalar size bir döner gorürsünüz:) mesajını paylaştı."; responsiveVoice.speak(news_text, "Turkish Female", {onstart: function() {}, onend: function() {}}); } textToSpeechVolume_click();