MEDYA
09 Eki 2020 09:19 Son Güncelleme: 09 Eki 2020 09:21

MasterChef'te korku dolu anlar! Elini blender'a kaptırdı...

MasterChef Türkiye'nin ekranlara gelen son bölümünde, bireysel dokunulmazlık oyunu sırasında herkesi korkutan bir kaza yaşandı. Sefa, yemek yaptığı sırada kullandığı blender ile elini kesti. Stüdyoya giren sağlık ekibi Sefa'ya müdahale etti.

Haberi Dinle

MasterChef Türkiye'de 8. haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyunu oynanırken korku dolu anlar yaşandı. Robotu temizlemek isteyen Sefa, aletin birden çalışması sonucu büyük bir talihsizlik yaşadı.

ÇALIŞAN BLENDIRI TUTMAK İSTEDİ

Çalışan blenderı tutmak isteyen Sefa'nın eli kesildi. Acı içinde kalan Sefa'nın elinin kanadığı gören arkadaşları ve şefler korku dolu anlar yaşadı.

Sefa'nın yanına koşan Danilo Zanna sağlık görevlilerini çağırdı. Elinden yaralanan Sefa'ya sağlık ekibi hemen müdahale etti. Kanaması durdurulan Sefa'nın eli sarıldı. Müdahaleden sonra Sefa'nın ciddi bir sorununun olmadığı öğrenildi. 

Ardından Sefa yeniden yemeğini yapmak için çaba gösterdi. Ancak yaralanmadan dolayı zaman kaybı yaşayan Sefa, yemeğini tam pişiremedi.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Şeflerin karşısına eksik tabakla çıkan Sefa gözyaşlarını tutamadı. Şeflerin kendisine olan babacan yaklaşımları için de teşekkür etti. Şefler de yine de mücadeleden vazgeçmediği için Sefa'yı motive etti.

 MasterChef'te bireysel dokunulmazlık oyunu kazanan ise Eray oldu.

Yorumlar