YAŞAM
25 Mayıs 2022 15:19 Son Güncelleme: 25 Mayıs 2022 15:24

Marmaray'da fotoğraf tacizi arbedeye dönüştü!

İstanbul'da Marmaray'da kadınların fotoğraflarını çektiği iddia edilen yabancı uyruklu bir şahıs, trendeki yolcular tarafından fark edildi. Fotoğrafının çekildiğini söyleyen kadın ise, “Fotoğrafımı çekmiş” diyerek olaya tepki gösterince taciz iddiasında arbede yaşandı.

Haberi Dinle

Gebze - Yenikapı seferini yapan Marmaray treninde Üsküdar İstasyonunda meydana gelen olayda iddiaya göre, yabancı uyruklu bir şahıs, Marmaray’da yolculuk yapan kadınların uygunsuz fotoğraflarını çekerek mesaj yoluyla arkadaşına attı.

Bu sırada genç bir kadın, kendisinin fotoğrafının çekildiğini fark edince “Fotoğrafımı çekmiş” diyerek olaya tepki gösterdi. Bunun üzerine bağrışmaların yaşanması sonrası çevredeki vatandaşlar devreye girdi.

"SİL O FOTOĞRAFI TERBİYESİZ"

Yolculuk yapan diğer kadınların, “Sil o fotoğrafı, terbiyesiz, sen ne zannediyorsun kendini” tepkileri üzerine yabancı uyruklu şahısın “tamam sil fotoğrafı” demesi de dikkat çekti. Kısa süreli yaşanan arbedenin ardından şahıs trenden aşağıya indirildi.

Bölgedeki güvenlik görevlileri de olay yerine gelerek olaya müdahale etti. O anlar çevredeki vatandaşların cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kaynak : İHA

Yorumlar