SPOR
11 Eki 2017 23:48 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 10:14

Lucescu cevap verdi... Milli takımdan ayrılacak mı?

İzlanda hezimetinin ardından Dünya Kupası'na katılma şansını yitiren Türkiye A Milli Futbol Takımı'ndan Mircea Lucescu'nun açıklamalarda bulundu. Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik...

Haberi Dinle

Türkiye A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Mircea Lucescu, ülkesi Romanya'da açıklamalar yaptı. TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile görüştüğünü ve projeye devam etme kararı aldıklarını belirten Rumen çalıştırıcı Romanya'yla da hazırlık maçı ayarladı.

FIFA 2018 Dünya Kupası'na katılamayan A Milli Takımımız'ın teknik direktörü Mircea Lucescu, ülkesi Romanya'da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Tecrübeli çalıştırıcı Dünya Kupası'na gidemedikten sonra Türkiye Futbol Federasyonu ile görüştüğünü ve projeye devam etme kararı aldıklarını söyledi. 

Romanya ile hazırlık maçı ayarladıklarını belirten Lucescu, "Gelecek maçımız 10 veya 14 Kasım tarihlerinde Romanya ile olacak. Federasyon ile bunu da konuştuk ve kabul ettiler" dedi.

"YENİ BAŞLANGIÇ"

Maç hakkında da konuşan Lucescu, "İki takım da zor durumda. İki ülkenin de yeni başlangıca ihtiyacı var." ifadelerini kullandı. Romanya'da oynanması planlanan maçın yeni yapılan Craiova Stadı'nda oynanması bekleniyor.

Yorumlar