25 °c

Ünlü Türk teknik direktörden şok sözler: Limon satarım, G.Saray'a gitmem...

Gençlerbirliği teknik direktörü Ümit Özat, Galatasaray'da görev alıp almayacağı hakkında konuştu. Gençlerbirliği teknik direktörü Ümit Özat, Galatasaray'da görev alıp almayacağı hakkında konuştu.

Ünlü Türk teknik direktörden şok sözler: Limon satarım, G.Saray'a gitmem...
16/07/2017 14:53 - Güncelleme : 08/04/2019 10:15

Gençlerbirliği teknik direktörü Ümit Özat, Galatasaray'da görev alıp almayacağı hakkında konuştu.

"Ekmeğe muhtaç olmadığım sürece beni Galatasaray'a götürecek bir para yok. Çoluk çocuğumun rızkı için limon da satarım ama beni oraya götürecek para basılmadı. Belki hayatım boyunca Fenerbahçe'de de görev almayacağım. Ben çalışacağım beni kimse almayacak, ben kendim gideceğim. Hayalim var ama beklentim hiç yok."

"6-0'lık maçın rüyası var"

"İsmail Güldüren'le aynı odada kalıyorum. Çağırdım, 'Bugün 2 gol, 2 asist yapacağım' dedim. İnanmadı tabii ama 3 gol, 1 asistle bitti maç. Galatasaray o maçı 4-2 de kazanbilirdi, çok kaçırdılar ama biz geldiğimizi attık. Galatasaray da kupada 5-1 yendi bizi, cezalıydım ben. İnsanlar olaylara gülerek yaklaşmayı bilmiyorlar. Tepki gösteriyorlar o dönemki anılarımı anlattığımda. Böyle yaklaşmamak lazım."

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • serkan kokal 16 Temmuz 2017 18:03 yahu kim alır seni GALATASARAY'a, başkan fenerli olsa bile almaz seni! (ki ben fenerli olduğundan dolayı şüpheye düştüğüm oluyor) ne boş beleş adamlara kaldık yav

    CEVAP YAZ 0 1 (1) Öne çıkart
  • Misafir 16 Temmuz 2017 16:21 ACABA ONU GALATASARAY KİM TEKNİKDİREKTÖR OLARAK KİM GETİRECEKMİŞ BOŞUNA HEVESLENMESİN ANCAK RÜYASINDA GÖRÜR

    CEVAP YAZ 0 0 (0) Öne çıkart
  • abdullah altınel 16 Temmuz 2017 15:53 Ezik insanlar Galatasaray'ın kapısından içer giremez. Kendi kendine gelin güvey olma. 3ncü sınıf teknik direktörlerin Galatasaray'ı ağzına almak haddi değildir.

    CEVAP YAZ 0 0 (0) Öne çıkart

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.