MEDYA
10 Haz 2021 13:27 Son Güncelleme: 10 Haz 2021 13:27

Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı kim olacak? İşte Leyla ile Mecnun oyuncuları

Bir döneme damga vuran ve çok sayıda kişi tarafından takip edilen Leyla ile Mecnun yeniden izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Exxen platformunda yeni bölümleri yayınlanacak olan Leyla ile Mecnun aynı kadro ile yola devam ediyor. Peki, Leyla ile Mecnun'un Leyla'sı kim olacak? Onur Ünlü yeni Leyla'yı duyurdu. İşte Leyla ile Mecnun oyuncuları.

Haberi Dinle

Leyla ile Mecnun yeni bölümleri ile ekrana gelmek için gün sayıyor. Yeni bölümleri ile dijital platform Exxen'de yayınlanacak olan Leyla ile Mecnun'da ana kadro ayrılmadı. İşte Leyla ile Mecnun oyuncuları.


LEYLA İLE MECNUN OYUNCULARI KİMLER?

TRT'de yayınlandığı dönemde dizinin başrollerinde yer alan Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Ahmet Mümtaz Taylan, Cengiz Bozkurt yeni bölümlerde de dizide rol alacak.

Leyla ile Mecnunun Leylası kim olacak İşte Leyla ile Mecnun oyuncuları
Onur Ünlü yeni Leyla'yı da sosyal medya hesabından paylaştı. Leyla ile Mecnun'un yeni Leyla'sı son olarak Masumiyet dizisinde rol alan Deniz Işın. Ayrıca Ünlü'nün paylaştığı ekip fotoğrafında daha önceki bölümlerde rol alan Ak Sakallı Dede rolünü sanlandıran Köksal Engür de ekip fotoğrafında yer aldığı görüldü.

 

Yorumlar