SİYASET
14 Eyl 2020 16:42 Son Güncelleme: 14 Eyl 2020 16:42

Kılıçdaroğlu'ndan 'Böcek'i ziyaretiniz gecikti' eleştirileri cevap

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Kovid-19 tedavisi süren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i hastanede ziyaret ederek bilgi aldı. Böcek'in sağlık durumunun iyiye gittiğini açıklayan Kılıçdaroğlu, bir soru üzerine 'Ziyaret gecikti' eleştirilerine cevap verdi.

Haberi Dinle

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Muhittin Böcek'in tedavi gördüğü hastaneye bir ziyaret gerçekleştirdi.

Kılıçdaroğlu, hastane çıkışında gazetecilere yaptığı açıklamada, Böcek'in sağlık durumu hakkında ailesinden ve hekimlerden düzenli bilgi aldıklarını söyledi.,

"SON DERECE MUTLUYUZ"

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlığının iyiye gitmesinden duyduğu mutluluğu dile getiren Kılıçdaroğlu, "Doktorlar durumunun iyiye gittiğini ifade ettiler. Ellerinden gelen çabayı gösteriyorlar.

Hastanenin bütün sağlık çalışanlarına yürekten teşekkür ediyorum. Ellerinden gelen her türlü çabayı gösteriyorlar. Biz de onları telefonla büyük ölçüde rahatsız ediyoruz. Ben ve arkadaşlarım düzenli bilgi alıyoruz. Durumunun her geçen gün daha iyiye gittiği yönünde bilgi verdiler. Son derece mutluyuz." diye konuştu.

"BİZ HER DAKİKA BİLGİ ALIYORUZ"

Bir gazetecinin, ziyaretin biraz geciktiğine yönelik birtakım eleştirilerin bulunduğunu aktarması üzerine Kılıçdaroğlu, "Onları tartışmayın. Biz her gün her dakika bilgi alıyoruz." dedi.

Kılıçdaroğlu, ziyaretin ardından partisinin il başkanlığına geçmek üzere hastaneden ayrıldı.

 

Yorumlar