SPOR
01 Eyl 2017 01:40 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 09:44

Kararını verdi... Ben Arfa transferinde flaş gelişme

Fenerbahçe'nin transferi için yoğun uğraş verdiği Hatem Ben Arfa kararını verdi ve PSG'de kalacağını açıkladı. Paris Saint-Germain'den ayrılması gündemde olan Ben Arfa, PSG'de kalacağını açıkladı.

Haberi Dinle

Paris Saint-Germain'den ayrılması gündemde olan Ben Arfa, PSG'de kalacağını açıkladı.

Fransız yıldız Hatem Ben Arfa transfer döneminin en ilgi çeken futbolcularından biriydi. Özellikle Fenerbahçe ile ismi sık sık anılan ve Sarı Lacivertli yöneticilerin yoğun uğraş verdiği Ben Arfa kararını Instagram hesabından açıkladı.

Hatem Ben Arfa, kişisel Instagram hesabından, PSG'de kalacağını açıkladı. Ben Arfa yaptığı açıklamada "Beklendiği gibi, kalıyorum" ifadesini kullandı.

Fenebahçe Kulübü'nden yapılan açıklamada da Ben Arfa'nın kulübü Paris Saint-Germain ile arasındaki sorunun sürdüğü belirtilirken, "Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım, konuyla ilgili en doğru bilgileri şahsen vermiş olup, geçen 1 aylık süreçte oyuncunun kulübüyle olan problemleri devam etmektedir ve durumunda herhangi bir değişiklik yoktur. Dolayısıyla oyuncunun kulübümüze transferiyle ilgili çıkan haberler yalandır" ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar