MEDYA
09 Mayıs 2020 19:26 Son Güncelleme: 10 Mayıs 2020 01:44

Kanal D sunucusu Buket Aydın istifa etti

Adı sık sık sosyal medyada tartışma yaratan Kanal D Ana Haber Bülteni sunucusu Buket Aydın istifa ettiğini açıkladı. Aydın istifa kararını sosyal medya hesabından duyurdu.

Haberi Dinle

Kanal D Ana Haber Bülteni sunucusu Buket Aydın, istifa ettiğini duyurdu. Aydın, "Yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda" diyerek istifa gerekçesini açıkladı.

İstifa kararını sosyal medya hesabından duyuran Aydın, “16 yıldan beri size haber verme görevimi layığıyla yerine getirebilmek adına büyük bir özveriyle çalışmaktayım. Bu yaklaşımın tezahürü olarak son 2 yıldır Demirören Medya Grubu bünyesinde üstlendiğim ağır sorumluluğumu gereği gibi ifa etmek için yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda. Durup dinlenip, yeni bir yola yenilenmiş enerjimle çıkabilmek adına üstlendiğim görevlerimden istifa ederek ayrılıyorum” ifadelerini kullandı.

Buket Aydın son olarak 31 Mart seçimleri öncesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun "İstanbul, Ankara, Adana’yı, Mersin’i alacağız" demesinin ardından kahkaha atmasıyla gündeme gelmişti.

 

Yorumlar