26 Eyl 2023 09:30 Son Güncelleme: 26 Eyl 2023 10:12

Kan donduran cinayette yeni gelişme! Rambo bıçağıyla öldürmüşler

İstanbul Bebek'te iş çıkışı meydanda taksiciye küfür eden gruba tepki gösteren 2 genç, kavga sonucu öldürüldü. Olayın görüntüleri ortaya çıktı. Beşiktaş Asayiş ekipleri, 6 şüpheliden 3'ünün gençleri "Rambo bıçağı"yla öldürdüğünü belirledi ve Bağcılar'da yakaladı.

Haberi Dinle

Bebek Cevdetpaşa Caddesi'nde geçtiğimiz Cumartesi dün saat 01.00 sıralarında yaşanan olayda, sahilde bir teknede çalışan Engin Göregen ile Mazlum Doğan, mesailerinin bitmesi sonrasında eve gitmek için meydana gelmişlerdi. İki genç, mesai bitimi geldikleri meydanda taksi beklemeye başlamıştı. O esnada meydanda yolcu bekleyen taksiciye, 2’si kız 6 kişilik bir grup küfür ve hakaret etmişti. Bunu duyan iki genç ise taksiciyi savunarak gruba tepki göstermişti.

Kan donduran cinayette yeni gelişme! Rambo bıçağıyla öldürmüşler - Resim : 1

TAKSİCİYİ SAVUNURKEN BIÇAKLANMIŞLARDI

Tepki üzerine grup tartıştıkları iki genci büyüyen kavgada bıçaklamıştı. Vücutlarına aldığı darbelerle ağır şekilde yaralanan iki genç, kaldırıldıkları hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamlarını yitirmişti. Yaşanan o anların güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, iki gencin yolun karşısından kaldırma gelip diğer grupla karşılaştığı ve aralarında bir arbede olduğu görülüyor.

Kan donduran cinayette yeni gelişme! Rambo bıçağıyla öldürmüşler - Resim : 2

6 KİŞİ GRUP BAĞCILAR’DA YAKALANMIŞTI

Diğer yandan olaydan sonra kaçan 6 şüpheli, Bağcılar’da Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği polisleri tarafından evinde yakalanmıştı. Gözaltına alınan H.E.A.(17), B.K.(17), M.O.B.(18), G.Ö.(18) ile H.G.A.(18) ve B.E.L.(17) isimli kadınların bulunduğu grup emniyete götürülmüştü.

"RAMBO BIÇAĞI"YLA ÖLDÜRÜLMÜŞLER

Gözaltına alınan gruptan H.E.A., B.K. ve M.O.B.’nın iki genci öldürdüğü belirlenmişti. Saldırganların ilk ifadelerinde karşılıklı küfürleşme sonrası kavga çıktığını söyledikleri öğrenilmişti. Diğer yandan Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği’ndeki işlemleri süren 6 şüphelinin adliyeye sevk edileceği öğrenildi. Ayrıca gençlerin “Rambo Bıçağı” diye tabir edilen bıçakla öldürüldükleri ortaya çıktı.

Yorumlar