SİYASET
24 Haz 2019 18:52 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 11:01

Kadir Topbaş'tan Ekrem İmamoğlu paylaşımı

23 Haziran'da yapılan İstanbul seçimini kazanan Ekrem İmamoğlu ilgili bir paylaşımda bulunan Kadir Topbaş "Farklılıkları zenginlik görerek herkese eşit mesafede hizmet anlayışı ile görev yapmasını temenni ediyorum" dedi.

Kadir Topbaş'tan Ekrem İmamoğlu paylaşımı
Haberi Dinle

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı eski Başkanı Kadir Topbaş, 23 Haziran'da yapılan İstanbul seçimini kazanan Ekrem İmamoğlu ilgili bir paylaşımda bulundu. Topbaş paylaşımında, "Farklılıkları zenginlik görerek herkese eşit mesafede hizmet anlayışı ile görev yapmasını temenni ediyorum" dedi.

Yenilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanılığı seçimlerinde yüzde 54 küsür oy alarak yarışı önde bitiren Ekrem İmamoğlu'yla ile ilgili her kesiminden mesajlar gelmeye devam ediyor. 

İBB ESKİ BAŞKANI TOPBAŞ'TAN MESAJ 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı eski Başkanı Kadir Topbaş, 23 Haziran'da yapılan seçimlerde rakibi Binali Yıldırım'a karşı kazanan Ekrem İmamoğlu ilgili bir paylaşımda bulundu.

Topbaş mesajında “İmparatorluklar şehri Güzel İstanbul’umuzun İBB Başkanlığına seçilen Sn. Ekrem İmamoğlu’nu tebrik eder, Farklılıkları zenginlik görerek herkese eşit mesafede hizmet anlayışı ile görev yapmasını temenni ediyorum.” dedi.

Yorumlar