YAŞAM
11 Haz 2019 08:46 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 09:35

İzmir'de bir baba annelerini dövdüğünü iddia ettiği iki kızını vurdu

İzmir'de bir baba annelerine şiddet uyguladığı iddiasıyla iki kızını pompalı tüfekle vurdu. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan 3 ve 16 yaşlarındaki iki kız kardeşin sağlık durumu iyiye gidiyor. Baba gözaltına alındı...

İzmir'de bir baba annelerini dövdüğünü iddia ettiği iki kızını vurdu
Haberi Dinle

İzmir'de bir baba annelerine şiddet uyguladığı iddiasıyla iki kızını pompalı tüfekle vurdu. Yaralı olarak hastaneye kaldırılan 3 ve 16 yaşlarındaki iki kız kardeşin sağlık durumu iyiye gidiyor. Bayraklı ilçesinde iki kızını tüfekle vurduğu iddiasıyla gözaltına alınan M.K.S'nin emniyetteki işlemleri devam ediyor. 

'SİNİRLERİME HAKİM OLAMADIM'

Zanlının ilk ifadesinde, yat kaptanlığı yaptığını, işinden dolayı bazı günler eve gelemediğini, daha önce kendisinin olmadığı bazı geceler dışarı çıkan 13 ve 16 yaşlarındaki iki kızının da eve geç saatlerde geldiğini ve anneleri İ.S. ile tartıştıklarını, hatta annelerini sürekli darbettiklerini öğrendiğini, olay akşamı da kızlarıyla bu konuda tartıştıklarını, kızlarının yine annelerini darbetmeye çalışması üzerine sinirlerine hakim olamadığını, evde bulunan tüfekle iki kızına da ateş ettiğini söylediği öğrenildi.

Zanlının emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği belirtildi. 

KIZ KARDEŞLERİN DURUMU İYİYE GİDİYOR

Öte yandan yaralı iki kardeşin hastanedeki tedavilerinin devam ettiği, sağlık durumlarının iyiye gittiği öğrenildi. 

Yorumlar