SİYASET
10 Kas 2019 21:38 Son Güncelleme: 10 Kas 2019 21:38

İYİ Partili başkan hayatını kaybetti!

İYİ Parti Marmaris İlçe Başkanı Ali Rıza Doğanyılmaz geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti. Doğanyılmaz'ın ölümünü duyuran Meral Akşener yaptığı paylaşımda, "Ali Rıza Doğanyılmaz'a Cenabıhak'tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı ve sabır diliyorum." dedi.

Haberi Dinle

Marmaris İYİ Parti İlçe Başkanı turizmci Ali Rıza Doğanyılmaz, geçen hafta akraba ziyareti için gittiği İstanbul’da aniden fenalaştı. İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan Doğanyılmaz’ın, beyinde pıhtı atmasına bağlı kalp krizi geçirdiği belirlendi.

Bir hafta süreyle yoğun bakım ünitesinde tedavi gören Ali Rıza Doğanyılmaz, bugün (10 Kasım) sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

AKŞENERDEN MESAJ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ali Rıza Doğanyılmaz'ın ölümüyle ilgili Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Vefat haberini derin bir üzüntü ile öğrendiğim İYİ Parti Marmaris İlçe Başkanımız Ali Rıza Doğanyılmaz'a Cenabıhak'tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve camiamıza başsağlığı ve sabır diliyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar