GÜNDEM
20 Eyl 2021 09:11 Son Güncelleme: 20 Eyl 2021 09:52

İrem Altuğ: İki kocamla birlikte yaşıyorum

Dizi sektöründeki ahlaksızlık furyası giderek büyüyor. Toplumun ahlaki değerlerini hiçe sayan yaşam biçimleriyle sürekli gündeme gelen birçok karakter oyuncusuna son olarak İrem Altuğ eklendi. Altuğ, yanındaki iki erkeği soran muhabire, şaka yollu "Kocalarım. Birlikte yaşıyoruz" cevabını verdi. Şaka da olsa bu muhabbet 'ahlaksızca' olarak nitelendi.

Haberi Dinle

Toplumun bozulmasında ve çökertilmesinde büyük paya sahip diziler, aile kavramını da çürütmeye başladı. Dizilerdeki birçok karakter, gerçek hayatlarındaki ahlaksız yaşamlarıyla gündeme geliyor. Kimin kimle yatıp kalktığının belli olmadığı sektörde son büyük ahlaksızlığı şaka yollu da olsa oyuncu İrem Altuğ ortaya koydu. 

BUNLAR KOCAM, BİRLİKTE YAŞIYORUZ

Altuğ'u bir motosikletin başında iki erkekle hareket etmek üzereyken yakalayan magazin muhabirleri kendisiyle röportaj yapmak istedi. İrem Altuğ, muhabirin "merhaba" sözüne, yanındaki erkekleri eli ile işaret ederek, "Bu benim kocam. Bu da eski kocam." ifadeleri ile karşılık verdi.

BÜYÜK BİR AİLEYİZ

O esnada, Altuğ'un yanındaki kişi, "Biz büyük bir aileyiz." diyerek araya girdi. Daha sonra muhabir, Altuğ'a, "Neler yapıyorsunuz?" sorusunu yöneltti.

İrem Altuğ, "Bir şey yapmıyorum yani. Kocalarımla birlikte yaşıyorum. Biz böyleyiz." şeklinde cevap verdi. 

Altuğ'un yanındaki erkeklerin de bu iğrenç diyalog karşısında gülümseyerek keyif aldıkları gözlenirken, Altuğ, sözlerini şöyle tamamladı:

"Bir kocam Afrika'da yaşıyor. Bir kocam burada. O da Amerika'ya gidecek."

MUHABİR ASIL SORUYU ISKALADI

Muhabir ise aldığı ahlaksız cevap karşısında konuyu değiştirmeye çalıştı ve Altuğ'a yeni projelerini sordu.

Yorumlar