8 °c

İnşaat işçisine 160 bin TL'lik talih kuşu kondu

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bulunan bir alışveriş merkezinin düzenlediği kampanyaya katılarak çekiliş hakkı kazanan inşaat işçisi 160 bin TL değerinde son model otomobilin sahibi oldu.

İnşaat işçisine 160 bin TL'lik talih kuşu kondu

Bandırma'da bulunan bir alışveriş merkezi düzenlediği bir kampanya ile 250 TL ve üzerinde alışveriş yapan müşterilerine bilet vererek çekiliş hakkı tanıdı. Aralarında notebook bilgisayarlar, cep telefonları gibi değerli hediyelerin bulunduğu çekilişte, büyük ikramiye olan piyasa değeri 160 bin TL'lik son model bir otomobil inşaat işçisine çıktı.

Bandırma'da uzun yıllardır ikamet eden ve inşaatlarda fayans işçiliği yapan Mehmet Salih Baran (40) eşi Işık Baran ile birlikte kampanyayı düzenleyen alışveriş merkezinden alışveriş yaparak çekilişe katılma hakkı kazandı. 47 bin kişinin katıldığı kampanyanın sonunda alışveriş merkezi tarafından düzenlenen organizasyonla noter huzurunda hediyeler sahiplerini buldu. Kampanyanın büyük ödülü olan son model otomobile sıra geldiğinde ise çekilişten talihli inşaat işçisinin adı çıktı. Çekiliş törenine eşi ile birlikte katılan talihli Mehmet Salih Baran ise kazandığı ödül karşısında hem sevinçli hem de üzüntülü anlar yaşadı. Yıllardır inşaatlarda çalışarak ailesini geçindirmeye çalışan talihli inşaat işçisi Salih Baran, büyük ikramiyeyi kazandığı için sevindiğini ancak kirada oturduğu ve ev sahibi olmadığı için de son model otomobili satıp ev alacağı için de biraz üzgün olduğunu söyledi.

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE İLK YORUMU SİZ YAPIN

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.