GÜNDEM
20 Kas 2017 11:03 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 12:16

İETT'den öğrencilere müjde!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İETT’nin Genel Müdürü Arif Emecen, yeni yılda uygulamaya konulacak öğrencilere yönelik projesini ilk kez açıkladı.

Haberi Dinle

Emecen,”Öğrenci arkadaşlarımızın sabah da sınavı var. Bileti yok, otobüse binemiyor. O anda belki nakiti de yok. O gün biz ona, ‘Bonus’ diyebileceğimiz, ekstra 5 binişe kadar kontör vereceğiz.” dedi.

İETT Genel Müdürü Arif Emecen, önümüzdeki günlerde uygulamaya koyacakları öğrencilere yönelik bir projeyi ilk kez paylaşarak şunları söyledi: “Öğrenci arkadaşlarımız gece evine giderken son biletini, kontörünü kullandı. Sabah da sınavı var. Bileti yok, otobüse binemiyor. O anda belki nakiti de yok. O gün biz ona, ‘Bonus’ diyebileceğimiz, ekstra 5 binişe kadar kontör vereceğiz. Sonra biletini doldurduğunda, tekrar hesaba aktarılmış olacak. Yani biz ona belli bir süre avans vermiş olacağız. Bu uygulamanın öğrencilerimizi memnun edeceğiniz düşünüyoruz. Çalışmamız, önce öğrencilere yönelik olacak. Sonra duruma bakacağız. İleride diğer yolculara da uygulayabiliriz.

Ayrıca İBB olarak, sosyal sorumluluk çerçevesinde, kampüslerde sıcak çorba dağıtımına başlıyoruz.

ETİKETLER
#öğrenci #İETT
Yorumlar