MEDYA
12 Eyl 2019 15:45 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 14:46

Hazal Subaşı Çukur'da 'Nehir' karakterini canlandıracak

Ekranların fenomen dizisi Çukur'da 'Nehir' karakterini Hazal Subaşı canlandıracak. Dizinin yeni sezonu ise 16 Eylül'de başlıyor.

Haberi Dinle

Hazal Subaşı, Çukur dizisinin yeni sezonunda kadroya katıldı.

Subaşı, dizide Nehir karakterine hayat verecek. ‘Çukur’un üçüncü sezonu 16 Eylül’den itibaren her Pazartesi akşamı Show TV’de ekranlara gelecek.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

'Çukur'un yeni sezonunda kadınların gücü konuşacak!

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı fenomen dizi ‘Çukur’un yeni sezonu için geçtiğimiz günlerde “kayıt” denildi. 3. sezonu büyük heyecanla beklenen diziye son olarak başarılı oyuncu Damla Sönmez ile genç oyuncu Hazal Subaşı dahil oldu.

İki sezon boyunca hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdıran ve gerek hikayesiyle gerekse imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle ses getiren ‘Çukur’un yeni sezonu merak yaratmaya devam ediyor. Final bölümünde Yamaç ile İdris Koçovalı’nın silahlarını birbirlerine doğrulttukları sahneyle ekran başındakileri şaşkınlığa uğratan dizinin 3. sezonunda kadınların gücü konuşulacak. Koçovalı Ailesi’nin kadınlarıyla birlikte hikayeye hangi yeni isimlerin dahil olacağı merakla bekleniyordu. Hem beyazperde hem de rol aldığı dizilerle geniş bir kitleye ulaşan kuşağının en başarılı oyuncularından Damla Sönmez ile genç ve yetenekli oyuncu Hazal Subaşı, ‘Çukur’da kartlar yeniden dağıtılırken dengeleri değiştirecek.

Sönmez’in canlandıracağı Efsun ile Subaşı’nın hayat vereceği Nehir’in, hikayeyi nasıl etkileyeceği merakla beklenecek.

Yorumlar