21 Kas 2023 15:13 Son Güncelleme: 21 Kas 2023 15:31

Gittiği klinikte, iğne sonrası dudağı uyuşun adam diş hekimine saldırdı!

İstanbul Güngören'de dişi için kliniğe giden Okan Kocaöz'e, kadın diş hekimi P.C. müdahalede bulundu. Uyuşması için dişine iğne yapılan adamın dudağı uyuşunca, 'dudağıma ne yaptınız' diye bağırarak diş hekimine saldırdı. Saldırgan, hekimi ayağından yaralayarak etrafa da zarar verdi. Durumun polise bildirilmesi üzerine, kaçan saldırganı arama çalışması başlatıldı. Kocaöz'ün emniyette tehdit, kasten yaralama, açıktan hırsızlık olmak üzere 20 suç kaydının olduğu da tespit edildi.

Haberi Dinle

Güngören'de iddiaya göre diş için kliniğe giden bir vatandaş yapılan iğne sonrası dudağı uyuşunca kadın diş hekimini yaralayıp kliniği de dağıttı. Olay yerinden kaçan şahıs, polis ekiplerince aranırken yaşananlar güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

Olay, Güngören Gençosman Mahallesi Ayazma Caddesi'ndeki bir diş kliniğinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Okan Kocaöz diş ağrısı şikayetiyle 11 Kasım Cumartesi günü saat 15.00 sıralarında diş Hekimi P. C.'nin kliniğine geldi.

Diş hekimi P. C., Okan Kocaöz'ün dişine iğne yaparak müdahalede bulundu. İddiaya göre, iğnenin ardından Kocaöz dudağının uyuştuğunu söyledi. 'Dudağıma ne yaptınız' diye bağıran Kocaöz, klinikte bulunan sandalyeyle eşyalara zarar vermeye başladı. Diş hekimi P. C., bu sırada şüpheliye engel olmak istedi ancak başarılı olamadı. Saldırgan, sandalyeyle diş hekimini ayağından yaraladıktan sonra klinikten ayrıldı. Kadın hekim, durumu polis ekiplerine bildirmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik kameralarını inceleyerek saldırganın eşgalini belirledi.

Saldırganın emniyette tehdit, kasten yaralama, açıktan hırsızlık olmak üzere 20 suç kaydının olduğu da tespit edildi. Polis ekipleri saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. Öte yandan saldırganın klinikte sandalyeyle eşyalara zarar vermesi, diş hekimi P. C.'yi ayağından yaralaması ve klinikten ayrılma anları iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Yorumlar