GÜNDEM
28 Kas 2019 14:45 Son Güncelleme: 28 Kas 2019 14:45

Gaziantep'te çocuğunun gözü önünde sokakta kadına şiddet!

Gaziantep'te bir kadın, eşi olduğu tahmin edilen erkek tarafından sokak ortasında çocuğunun gözleri önünde tekme- tokat dövüldü. Sokaktaki dehşet anbean kameralara yansırken, polis acımasız şiddet görüntüleri ile ilgili çalışma başlattı.

Haberi Dinle

Gaziantep'te bir kadın, eşi olduğu tahmin edilen erkek tarafından sokak ortasında darp edildi.

8 Şubat Mahallesi'nde çekilen ancak zamanı bilinmeyen saldırıda, 35-30 yaşlarındaki bir kadın kaldırımda oturduğu sırada eşi olduğu tahmin edilen bir erkeğin saldırısına uğradı.

Yoldan geçenlerin tepkisiz kaldığı, bir vatandaşın ise cep telefonu kamerasıyla görüntülediği saldırı sırasından ikilinin yanına küçük bir kız çocuğu geliyor.

"GAZİANTEP'TEN BAKALIM NASIL ÇIKACAKSIN..."

Öfkeli erkek, küçük kızın yanında kadını tekme- tokat dövüp "Gaziantep'ten bakalım nasıl çıkacaksın?" diye bağırıyor.

Saldırgan erkek, daha sonra küçük kızı elinden tutarak götürmek istiyor. Dayak yiyen kadın ise kaldırımdan yürümeye başlıyor. Bu sırada küçük kız, erkeğin elini bırakıp ağlayarak annesi olduğu düşünülen kadının peşinden koşuyor.

Bir süre çocuğun arkasından 'Elif gel' diye bağırarak koşan ancak başarılı olamayan erkek geri dönüyor. Kadın ve kız çocuğu birlikte yürüyerek uzaklaşıyor.

Görüntülerin sosyal medyada paylaşılmasının ardından polis çalışma başlattı. Dehşet anları sosyal medyadan da büyük tepki aldı.

 

 

Yorumlar