GÜNDEM
11 Haz 2019 12:25 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 09:35

Garanti Bankası'ndan müşterilerine uyarı

Garanti Bankası, bugün itibaren 'GarantiBBVA' marka adını kullanacak. Marka adındaki değişikliği internet adresinde de yapan bankadan internet bankacılığını kullanan müşterilerine uyarı yapıldı.

Garanti Bankası'ndan müşterilerine uyarı
Haberi Dinle

Bugüne kadar www.garanti.com.tr alan adını kullanan Garanti Bankası bugün itibariyle marka değişimine giderek GarantiBBVA olarak anılacak. BBVA tarafından geçtiğimiz yıllarda satın alınan Garanti Bankası bugün yapılan değişiklikle birlikte alan adını da www.garantibbva.com.tr olarak değiştirdi.

UYARI ÇIKIYOR

Google'ın internet tarayıcısı olan Chrome ise bu değişikliği Chrome tarafından Phishing olarak işaretleniyor ve sitenin tehlikeli olabileceği konusunda kullanıcılar uyarılıyor.

Chrome ile Garanti'nin sitesine girenler bu uyarı ile karşılaşıyor.

BANKADAN AÇIKLAMA YAPILDI

Garanti Bankası resmi sitesinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"9 yıldır bünyesinde bulunduğumuz BBVA Grubu’nun tüm dünyada uyguladığı dijital dönüşüm stratejisi kapsamında, BBVA’nın global marka gücünü Garanti marka ve logosunun yanına ekliyor ve 11 Haziran’dan itibaren Garanti BBVA ismini kullanmaya başlıyoruz.

Garanti BBVA olarak her zaman olduğu gibi bundan sonra da, ülkemiz ekonomisine değer katmaya ve çağın fırsatlarını herkese sunmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Sorularınız olursa şubelerimiz ya da 444 0 333 Müşteri İletişim Merkezimizle iletişime geçebilirsiniz."

Yorumlar