SPOR
23 Eyl 2019 11:54 Son Güncelleme: 23 Eyl 2019 11:56

Galatasaray'da yıldız olacaktı! Şimdi 3. Lig'de...

Galatasaray'a bir dönem yıldız adayı diye transfer edilen 25 yaşındaki Arjantinli Lucas Ontivero, ABD'de üçüncü ligde forma giyiyor. Ontivero'ya son bonservisi de Galatasaray vermiş.

Haberi Dinle

ABD'de Orlando City B takımında forma giyen 25 yaşındaki Lucas Ontivero, gelecek vaat eden oyuncu olarak Galatasaray'a transfer edilmişti.

2014 yılında ocak ayında 2 milyon Euro'ya transfer edilen Arjantinli futbolcu, sarı-kırmızılı takımda yetersiz görüldü ve Gaziantepspor, Honved, NJ Olimpija ve Montreal Impact gibi takımlara kiralık olarak gönderildi.

2016 yılında Galatasaray'dan ayrılan ve Universidad de Chile kulübüne transfer olan Ontivero, 1,5 yıl içinde Şili'de, Meksika'da ve Arjantin'de forma giydi.

SON BONSERVİS ÖDEYEN KULÜP GALATASARAY

Uruguay'ın Felix Kulübü'nden 2 milyon Euro bedelinde bir bonservisle transfer edilen Tangocu, Roberto Mancini devrinde verilen şansları değerlendiremedi. Galatasaray, Montreal Impact'e kiraladığı genç futbolcudan 225 bin Euro kiralama ücreti aldı. Ontivero bunun dışında katıldığı her kulübe bedelsiz olarak transfer oldu.

(Hürriyet)

Yorumlar