17 °c

Fransa'dan skandal YPG/PYD paylaşımı!

Avrupa'nın önde gelen haber ajanslarından Agence France-Presse bir skandala imza attı. YPG’li teröristlere destek verircesine onların söylediklerini haberleştirdi. Türkiye’yi DEAŞ ile bir tutarak büyük bir algı operasyonunun parçası oldu.

Fransa'dan skandal YPG/PYD paylaşımı!
03/02/2018 18:47 - Güncelleme : 05/04/2019 16:48

Fransa'da bir haber ajansı, terör örgütü YPG/PYD'li teröristlerin söylediklerini doğru diye gösterdi. Fransa ve dünyada geniş kitlelere ulaşan haber ajansı 'Agence France-Presse', Afrin'deki teröristlere ve yandaşlarına mikrofon uzattı. 

PYD paçavralarıyla ekrana gelen kadın terörist, Türk güçlerinin insanlık dışı davranışlarda bulunduğunu iddia etti. Türkiye'nin yaptıklarının DEAŞ'ın yaptıklarıyla aynı olduğunu söyleyerek algı operasyonu yapmaya soyundu. 

Mücadelelerinden asla vazgeçmeyeceklerini söyleyen terör örgütü YPG yandaşları, 'onurlarını' kurtarmak için Türk güçlerine sonuna kadar direneceklerini dile getirdi.

YORUM YAZIN

adınız ve soyadınız ile yorum yapabilirsiniz
HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • metinn 03 Şubat 2018 19:01 kim kimle olursa olsun hereksde bal gibi biliyorki yalanin daniskasidir biz turk askeri ile onur ve gurur duyuyoruz onlar asla mazluma sikmazlar sikamazlar o asalete sahiplerdir.

    CEVAP YAZ 0 0 (0) Öne çıkart

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
istiklal.com.tr bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.