FENERBAHÇE
08 Tem 2019 19:50 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 11:02

Fenerbahçe'ye imzayı attı! Vedat Muriç için görülmemiş tanıtım

Fenerbahçe'nin yeni transferi Vedat Muriç, sarı-lacivertli kulüp tarafından hazırlanan videoda, kendi transferini, taraftarlara sundu. Bir spiker gibi, Vedat Muriç'in transferi hakkında sarı-lacivertli camiayı bilgilendirdi.

Fenerbahçe'ye imzayı attı! Vedat Muriç için görülmemiş tanıtım
Haberi Dinle

Vedat Muriç, Fenerbahçe'ye transfer olduğu için mutlu olduğunu belirtti ve Türkiye'nin en büyük ailesine üye olduğum için çok mutluyum, gururluyum, onurluyum, Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum formaya kavuştum. Bu şanlı tarihe adımı inşallah yazdıracağım. Ben 'iyi ki' diyorum. İyi ki buradayım. Sahadaki mücadelemle, performansımla, gollerimle taraftarıma da bunu dedirteceğim." ifadelerini kullandı. 

Fenerbahçe'ye imzayı attı! Vedat Muriç için görülmemiş tanıtım - Resim : 1

"ANLI, ŞANLI TARİHİMİZE ŞAMPİYONLUKLAR KAZANDIRMAK İSTİYORUM"

Kosovalı golcü, taraftarlara da teşekkür ederken, "Taraftarlara teşekkür ederim. Sosyal medyadan bana ve eşime çok fazla mesaj atıldı. Bir kez daha 'İyi ki' diyorum. Buraya geldiğimiz için gururluyum. Anlı, şanlı tarihimize şampiyonluklar kazandırmak istiyorum. Tarihimize yakışır bir fubolcu olmak, sahada karakter ortaya koymak istiyorum. İnaşallah hep birlikte nice güzel başarılara, şampiyonluklara..." açıklamsını yaptı. 

Fenerbahçe'yi 3 kelime ile anlatır mısın?" orusuna yanıt veren Vedat Muriqi "Fenerbahçe'yi 3 kelimeye sığdıramam" dedi.

Yorumlar