SPOR
16 Oca 2020 13:12 Son Güncelleme: 16 Oca 2020 13:18

Fenerbahçe’de Comolli depremi

Fenerbahçe'de Damien Comolli dönemi sona erdi. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Fransız sportif direktörün bugün itibarıyla istifa ettiği duyuruldu.

Haberi Dinle

 Fenerbahçe Kulübü, Sportif Direktör Damien Comolli'nin bugün itibarıyla istifa ettiğini açıkladı.

Daha önce Arsenal, Saint Etienne, Tottenham ve Liverpool gibi önemli kulüplerde görev alan Comolli, 2018'in Haziran ayından bu yana Fenerbahçe'de çalışıyordu. 

Sarı-lacivertli kulübün resmi internet sitesinden yayınlanan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: ''12 Haziran 2018 tarihinde kulübümüzde Sportif Direktör olarak göreve başlayan Sayın Damien Comolli bugün itibariyle görevinden istifa etmiştir. 

Görev aldığı dönem boyunca özverili çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyor, gelecek kariyerinde başarılar diliyoruz.'' 

SİMON FALETTE TARTIŞMASI

Fenerbahçe'nin Simon Falette transferi tartışma yaratmış ve Comolli büyük eleştirilere maruz kalmıştı. Rogon menajerlik şirketiyle ilişkilendirilen Comolli bu olayların ardından Twitter hesabı açmış ve Rogon ile herhangi bir bağının bulunmadığını, Simon Falette transferine Başkan Ali Koç'un karar verdiğini ifade etmişti

Yorumlar