SİYASET
04 Ara 2019 12:15 Son Güncelleme: 04 Ara 2019 12:15

Fahrettin Yokuş'tan AK Parti ve MHP'ye 'iki yüzlülük' tepkisi

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, TBMM'de 15 Termik Santralin 2.5 Yıl daha bacalarından zehir saçmasına el kaldırıp onaylayan AKP ve MHP milletvekilleri, Erdoğan'a Teşekkür mesajları attılar” dedi.

Haberi Dinle

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, AKP’nin oylarıyla kabul edilen ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın veto ettiği termik santral düzenlemesiyle ilgili konuştu. Yasa teklifini onaylayan AKP’li ve MHP’li vekillerin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a veto etmesinden ötürü teşekkür etmesini ‘iki yüzlülük’ olarak niteleyen Yokuş, Zehir saçmasına el kaldırıp onaylayan AKP ve MHP milletvekilleri, Erdoğan'a Teşekkür mesajları attılar” dedi.

İYİ Parti Konya Milletvekili Fahrettin Yokuş, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Erdoğan'ın Baca Vetosu! İki yüzlü siyasetçileri bir kez daha gün yüzüne çıkardı. TBMM'de 15 Termik Santralin 2.5 Yıl daha bacalarından Zehir saçmasına el kaldırıp onaylayan AKP ve MHP milletvekilleri, Erdoğan'a Teşekkür mesajları attılar. Ülkemizde tuz kokmuş Meclise kadar dayanmış!”

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="tr" dir="ltr">Erdoğan&#39;ın Baca Vetosu!İki yüzlü siyasetçileri bir kez daha gün yüzüne çıkardı.TBMM&#39;de 15 Termik Santralin 2.5 Yıl daha bacalarından Zehir saçmasına el kaldırıp onaylayan AKP ve MHP milletvekilleri, Erdoğan&#39;a Teşekkür mesajları attılar.Ülkemizde Tuz kokmuş Meclise kadar dayanmış!</p>&mdash; Fahrettin Yokuş (@FahrettinYokus) <a href="https://twitter.com/FahrettinYokus/status/1202132183231672321?ref_src=twsrc%5Etfw">December 4, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Yorumlar