SPOR
06 Tem 2020 17:44 Son Güncelleme: 06 Tem 2020 17:47

Eski milli sporcu koronavirüs nedeniyle öldü

Denizli'de yaşayan eski milli masa tenisi sporcusu Fevzi Durmaz koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu Başkanı Yakup Ümit Kihtir, Fevzi Durmaz için başsağlığı mesajı yayımladı.

Haberi Dinle

Denizli'de yaşayan ve 5 yıl önce geçirdiği sağlık problemleri nedeniyle yatağa bağımlı kalan eski milli masa tenisi sporcusu Fevzi Durmaz, 3 gün önce rahatsızlanınca Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Çoklu organ yetmezliği nedeniyle tedaviye alınan Durmaz'a, şüphe üzerine Covid-19 testi yapıldı. Test sonucu pozitif çıkan Durmaz, bugün solunum yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirdi. Eski milli sporcunun ölümü, spor camiasında büyük üzüntüye neden oldu. 

 

Türkiye İşitme Engelliler Federasyonu Başkanı Yakup Ümit Kihtir, Fevzi Durmaz için yayımladığı başsağlığı mesajında, camia olarak üzüntü içinde olduklarını belirterek,

"Eski Milli Masa Tenisi Sporcumuz Fevzi Durmaz'ın vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Kendisine Yüce Allah'tan rahmet, Ailesi ve sevenlerine sabırlar ve başsağlığı dilerim" dedi.

 
 
Yorumlar