MEDYA
06 Ara 2021 08:14 Son Güncelleme: 06 Ara 2021 08:16

Eşine nafaka ödemeyen ünlü oyuncu Kaan Girgin 3 ay hapsi girecek!

Oyuncu Kaan Girgin, eski eşi Dr. Seran Göçer’den olan kızının birikmiş nafaka borcunu ödemediği iddiasıyla nafaka hükümlerine uymamak suçundan 3 ay tazyik hapsine çarptırıldı.

Eşine nafaka ödemeyen ünlü oyuncu Kaan Girgin 3 ay hapsi girecek!
Haberi Dinle

Seran Göçer, üç yıl önce anlaşmalı olarak boşandığı eski eşi oyuncu Kaan Girgin'e doğumundan bu yana şahsi bir ilişki kurmadığı kızının kendi soyadını kullanması için dava açmıştı. Mahkeme, Seran Göçer’in açtığı davayı kabul ederek, kızının soyadının değiştirilerek ‘Göçer’i kullanmasına karar vermişti. Seran Göçer, çocuğuna mahkemece hükmedilen nafakayı ödemediği iddiasıyla Kaan Girgin ile ikinci kez mahkemelik oldu.

166 BİN LİRALIK NAFAKANIN 106 BİN LİRASINI ÖDEMEDİ

Avukatı Özlem Yazıcıoğlu aracılığıyla İstanbul İcra Ceza Mahkemesi’ne dava açan Göçer’in dilekçesinde, “İcra ilamında yazılan ödeme koşullarına uymayan Kaan Girgin, 166 bin lira nafaka borcunun 60 bin lirası hariç icra müdürlüğüne bir ödeme yapmamıştır. Mahkeme kararını yerine getirmeyen Girgin’in tazyik hapsine çarptırılmasını talep ediyoruz” denildi.

3 AY 'TAZYİK HAPSİ' İLE CEZALANDIRILDI

Davanın son duruşmasında mahkeme, Kaan Girgin’in nafaka hükümlerine uymamak suçundan 3 ay tazyik hapsi ile cezalandırılmasına karar verdi.

Seran Göçer ve Kaan Girgin, 3 yıl evli kaldıktan sonra 2008’de boşanmıştı. 

Eşine nafaka ödemeyen ünlü oyuncu Kaan Girgin 3 ay hapsi girecek! - Resim : 1

KAAN GİRGİN ŞU SIRALAR NE İŞ YAPIYOR?

Ceyda Düvenci'yle 'Dikkat Bebek Var' dizisinde kamera karşısına geçen bir süre sonra boşanan Kaan Girgin, daha sonra Samanyolu kanalında yayınlanan 'Sır Kapısı', 'Beşinci Boyut' , Fox Tv'de ekrana gelen Lale Devri dizilerinde oyunculuk macerasına devem eden Girgin, son olarak Kurtlar Vadisi Pusu ile ekrana geldi. Kaan Girgin dizide 'Can Bey' karakterine hayat verdi. Bir döneme damga vuran Kaan Girgin, şu sıralar kameralardan uzak bir yaşam sürüyor. 

Yorumlar