SPOR
25 Şub 2020 12:36 Son Güncelleme: 25 Şub 2020 12:42

Ersun Yanal'ın yerine eski Fenerbahçeli isim geliyor!

Kadıköy'de 20 yıl sonra Galatasaray'a 3-1 mağlup olarak yenilmezlik serisini bozan Fenerbahçe'de fatura Ersun Yanal'a kesilirken deneyimli hocanın yerine düşünülen ilk isim de belli oldu.

Haberi Dinle

Derbide kırmızı kart gördüğü için basın toplantısına çıkamayan ve özel aracıyla stattan ayrılan Ersun Yanal'ın görevi bıraktığı haberleri kısa süre içinde yalanlandı. Tecrübeli çalıştırıcı, "İstifa etmedim, mücadeleye devam" dese de hocanın ayrılık biletinin cebinde olduğu biliniyor. 

Fenerbahçe de Ersun Yanal dönemi sonrası için hazırlıklara başladı. Bu hafta olmasa bile Ersun Yanal ile ayrılık sezon sonunda gerçekleşecek ve Fenerbahçe yoluna başka bir teknik adamla devam edecek. 

Başarıları ortada!

Bu noktada yönetim henüz bir çalışma başlatmasa da camianın önde gelenleri Erol Bulut isminin doğru olacağı yönünde hemfikir. Yeni Malatyaspor'un ardından Aytemiz Alanyaspor'da da başarıyı yakalayan Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Bulut'un takıma özlenen istikrarı sağlayacağına inanılıyor.

Erol Bulut da Fenerbahçe'yi bekliyor

Erol Bulut, Fenerbahçe teknik direktörlüğü hayalini dile getirmese de gizlemiyor. Bulut'un daha önce başka büyük takımlardan teklif aldığı ancak "Benim hayalimde Fenerbahçe teknik direktörlüğü var. Bu nedenle başka teklifleri konuşmam" dediği biliniyor.

Sözleşmede dikkat çeken madde

Erol Bulut'un Alanyaspor ile yaptığı sözleşmeye "İstediği an tek taraflı fesih" maddesi koydurduğu öğrenildi. Bu maddenin tek sebebinin Fenerbahçe ile yaşanabilecek olası gelişmeler olduğu kaydedildi. Ancak şu ana kadar Bulut ile temasa geçen Fenerbahçeli yönetici olmadı.

 

Kaynak : Sabah

Yorumlar