SPOR
04 Kas 2019 00:56 Son Güncelleme: 04 Kas 2019 01:16

Ersun Yanal: Kurgu diyenlere selam yolluyorum!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Kayserispor maçının ardından önemli açıklamalar yaptı. Yanal, kendilerine karşı bir algı operasyonu olduğunu belirterek "Fenerbahçe'nin kurguyla şampiyon olacağını söyleyenlere buradan selam yolluyorum!" dedi

Haberi Dinle

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, Kayserispor yenilgisinin ardından konuştu.

Yanal, kendilerine yönelik bir algı operasyonu yapıldığı belirterek "Rakamlar bizden olsa da bizden olmayan bir şey var; o da sonuç... Bu skorun bir sorumlusu var, o da benim. Takım olarak deplasmanda oynadığımız iki maçımızı kazanmıştık. İstatistiklerimiz bizim lehimize gözükse de bu matematiği skor dönüştürmeliyiz. Taraftarlarımız asla şüpheye kapılmasın Bu rakamları kendi lehimize çevirebilecek güçteyiz. Fenerbahçe'nin kurguyla şampiyon olacağını söyleyenlere buradan selam yolluyorum!" ifadelerini kullandı.

Basın toplantısında konuşan Yanal, taraftarlara seslenerek ligi bitirdiklerinde herkesi arkalarında bulacaklarını söyledi. Yanal, “Deplasmanda istatistikler, rakamlar birçok şey lehimize olsa da skoru alamadık. Her ne olursa olsun Fenerbahçe sezon sonunda arkamıza baktığımızda herkesi arkamıza alacağız. Taraftarımız bundan emin olsun. Ligi bitirdiğimizde arkamıza baktığımızda herkesi arkamızda bulacağız” dedi.

‘Hakemi nasıl değerlendiriyorsunuz’ sorusuna ise Yanal, “Bugün güzel bir maçı hakemleri konuşmak benim işim değil, bu konuya girmek istemiyorum. Ben takımımın oyunundan sonucundan, performansından sorumluyum. Bu günkü maçta takımımın performansını golle tamamlaması, sonuca alması gerekiyordu. Ligi bitirdiğimizde, arkamıza baktığımızda herkesi arkamızda göreceğimizi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar