GALATASARAY
25 Mayıs 2019 20:28 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 10:56

Eren Derdiyok, Galatasaray'a veda etti

Galatasaray'daki sözleşmesi biten Eren Derdiyok, Instagram hesabından veda videosu yayınladı. Eren Derdiyok Ocak ayından bu yana U21 takımıyla çalışıyordu.

Eren Derdiyok, Galatasaray'a veda etti
Haberi Dinle

 Galatasaray'dan ayrılacağı uzun süre önce kesinleşen Eren Derdiyok, sarı-kırmızılı kulübe veda etti.

Galatasaray'ın şampiyonluk kutlamalarında da yer almayan Eren Derdiyok, Instagram hesabından bir gönderi yayınlarken veda metni paylaştı.

Galatasaray'da üç sezon geçiren 30 yaşındaki futbolcu, 84 maçta görev yaparken 26 gole imza attı. Eren Derdiyok Ocak ayından bu yana U21 takımıyla çalışıyordu. 

''GÖNÜL İSTERDİ Kİ BU AKŞAM SİZLERLE BERABER OLAYIM''

Eren Derdiyok, Instagram hesabından paylaştığı gönderide şu ifadeleri kullandı; ''Şampiyon Galatasarayımızı, tüm takımımızı (+Mert Çetin) ve cefakar taraftarlarımızı tüm içtenliğimle kutlarım. Galatasaray ailesinin bir ferdi olmak gurur vericiydi. 

Gönül isterdi ki bu akşam sizlerle beraber olayım, vedalaşayım. Maalesef kısmet böyleymiş. Herkesin canı sağ olsun. Öncelikle gece gündüz tesisin kapısında bekleyen güvenlik görevlilerimize, şoförlerimize, odalarımızı temizleyen temizlik ekibine, aşçılara ve garsonlarımıza, malzemecilere, sahalarımızla ilgilenenlere, tesiste her işimize koşan Taşkın Abime, Ahmet Abime, Ali Abime ve Tuğçe’ye, fizyoterapistlere ve masörlere, doktorlarımıza, teknik ekibe ve son 5 ayı birlikte geçirdiğim U21 takımına ve Sertaç Hoca, Ceyhun Hoca, Hakan Hoca, Aysel Hoca ve Erdem Hoca’ya teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Eğer unuttuklarım olduysa affola. Sevgili şanlı Galatasaray taraftarı. İyisiyle kötüsüyle her zaman desteğinizi omuzumda hissetim. Ben Galatasaray’ın bir santraforu olarak formanın ağırlığının, armanın öneminin farkında olduğum ve bu sorumlulukla yaşadığım için, her idman her maç ve her gün tüm varlığımla ne gerekiyorsa yapmaya hazırdım ve yaptım. Sevgili taraftarlarımız hakkınızı helal edin. Bana bu muhteşem 3 yılı yaşattığınız icin teşekkür ederim. Hakkım varsa da helal olsun.''

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Şampiyon Galatasarayımızı, tüm takımımızı (+Mert Çetin)ve cefakar taraftarlarımızı tüm içtenliğimle kutlarım 🏆 Galatasaray ailesinin bir ferdi olmak gurur vericiydi. Gönül isterdi ki bu aksam sizlerle beraber olayım, vedalaşayım. Maalesef kısmet böyleymiş. Herkesin canı sağ olsun. Öncelikle gece gündüz tesisin kapısında bekleyen güvenlik görevlilerimize,şoförlerimize, odalarımızı temizleyen temizlik ekibine, asçılara ve garsonlarımıza, malzemecilere, sahalarımızla ilgilenenlere, tesiste her işimize koşan Taşkın Abime, Ahmet Abime, Ali Abime ve Tuğçe’ye, fizyoterapistlere ve masörlere, doktorlarımıza, teknik ekibe ve son 5 ayı birlikte geçirdiğim u21 takımına ve Sertaç Hoca, Ceyhun Hoca, Hakan Hoca, Aysel Hoca ve Erdem Hoca’ya teşekkür etmeyi bir borç bilirim. Eğer unuttuklarım olduysa affola. Sevgili ,şanlı Galatasaray taraftarı.İyisiyle kötüsüyle her zaman desteğinizi omuzumda hissetim. Ben Galatasaray’ın bir santraforu olarak formanın ağırlığının, armanın öneminin farkında olduğum ve bu sorumlulukla yaşadığım için, her idman her maç ve her gün tüm varlığımla ne gerekiyorsa yapmaya hazırdım ve yaptım. Sevgili Taraftarlarımız hakkınızı helal edin. Bana bu muhtesem 3 yılı yaşattığınız icin teşekkür ederim. Hakkım varsa da helal olsun. Eren Derdiyok ⭐️⭐️⭐️⭐️

Eren Derdiyok (@derdiyok_eren)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yorumlar