SİYASET
21 Oca 2021 11:24 Son Güncelleme: 21 Oca 2021 11:39

Erdoğan, Milli Görüş'ün önemli ismi Nedim Urhan'ı ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Saadet Partili isimlere yönelik yaptığı ziyaretlere bir yenisi eklendi. Eroğan, Milli Görüş'ün önemli isimlerinden Nedim Urhan hocayı evinde ziyaret etti.

Haberi Dinle

Geçtiğimiz günlerde Milli Görüş lideri Oğuzhan Asiltürk'ü Ankara'daki evinde ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul'da da yine Milli Görüştün önde gelen isimlerinden Nedim Urhan hocayı evinde ziyaret ettiği öğrenildi.

Millet ittifakı içindeki önemli yerinden dolayı sürekli gündeme gelen Saadet Partisi'ni Cumhur İttifakına katmayı amaçlayan Erdoğan'ın Oğuzhan Asiltürk'ü ziyaretinden sonra Nedim Urhan hocayı da ziyaret etmesi dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde, merhum başbakan Necmettin Erbakan'ın Merkez Efendi'deki kabrini de ziyaret eden Erdoğan'ın Milli Görüşçü isimlere yönelik ziyaretlerinin devam edeceği ifade ediliyor. Saadet Partisi eski Genel Başkanı Recai Kutan ile de bir görüşme yapmak istediği ileri sürülen Erdoğan'ın Saadet Partisi'ni Cumhur İttifakına katarak 2023 seçimlerinde olası bir kaza yaşamak istemediği belirtiliyor.

Yorumlar