GÜNDEM
11 Eyl 2019 19:19 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 11:39

Erdoğan ile İmamoğlu arasında ilginç diyalog

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Büyükşehir Belediye Başkanları ile bir araya geldi. Görüşmede Erdoğan ile İmamoğlu arasında kırılan sandalye sonrası israf diyaloğu yaşandı.

Haberi Dinle

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Büyükşehir Belediye Başkanları ile bir araya geldi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş´ın mazereti nedeniyle katılmadığı toplantıya tüm Büyükşehir Belediye Başkanları katıldı. Toplantıda, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan ile Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu üyeleri de yer aldı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE İMAMOĞLU'NUN DİYALOĞU 

Habertürk'ün haberine göre toplantıda Ekrem İmamoğlu'nun sandalyesinin kırılması ilginç bir diyaloğa sahne oldu. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan,  sandalyeyi göstererek, "Bak bu israfa girer, oturduğun sandalyeyi kırdın" demesi üzerine İmamoğlu ise "İkincisinde sağlam otururum efendim" demesi gülüşmelere neden oldu.

 

Yorumlar