GÜNDEM
29 Mayıs 2022 13:00 Son Güncelleme: 29 Mayıs 2022 13:31

Erdoğan Diyarbakır annelerine seslendi: 'Evlatlarınız üzerinden kurulan kirli düzeni kökünden yıkıyoruz'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, evlat nöbetleri 1000. gününe ulaşan Diyarbakır annelerine telefonla seslendi. Erdoğan, "Mücadeleniz eşine az rastlanır bir mücadele olarak tarihe altın harflerle yazıldı. Şahsım ülkem ve milletim adına sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır." ifadelerini kullandı.

Haberi Dinle

Cumhurbaşkanı Erdoğan evlat nöbetindeki bekleyişleri 1000. gününe ulaşan Diyarbakır annelerini telefonla arayarak  seslendi.

Erdoğan, evlat nöbetindeki annelere şunları söyledi:

"Bundan tam 1000 gün önce başlayan mücadeleniz eşine az rastlanır bir mücadele olarak tarihe altın harflerle yazıldı. Şahsım ülkem ve milletim adına sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır.

Diyarbakır'da ve diğer şehirlerde annelerimizin verdiği mücadeleyi verdiğimiz operasyonlarla tamamlıyoruz. Artık çocuklarımızı kandıramayan terör örgütünün faaliyet sahalarını da birer birer kapatıyoruz.

Sizin evlatlarınız üzerinden kurulan kirli düzeni kökünden yıkıyoruz. Güvenli koridoru inşallah en kısa sürede tamamlayacağız. Bu ülkenin siz Diyarbakır annelerine çok büyük şükran borcu vardır" dedi.

 

 

Yorumlar