SPOR
08 Nis 2021 21:54 Son Güncelleme: 08 Nis 2021 21:54

Emre Belözoğlu: Son dakikada penaltımız verilmedi

Fenerbahçe Futbol Direktörü Emre Belözoğlu, Yeni Malatyaspor ile 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından kritik açıklamalarda bulundu. İşte haberin tüm ayrıntıları...

Haberi Dinle

Fenerbahçe Futbol Direktörü Emre Belözoğlu, Malatyaspor maçını değerlendirirken, "Kaybedilen 2 puan. Fenerbahçe kendini bu kadar sıkıntıya, çıkmaza sokamaz. Haksızlık yapıyorum gibi olmasın ama Fenerbahçe, Malatya'ya bir sezonda 5 puan kaybedemez" dedi.

Maçla ilgili olarak ise Belözoğlu, "Daha net oynamamız gerekirken zorlandık. Kendi boyumuzu kendimiz uzattık. Oyunu çok zorladık. Maçın artısı ve eksisini arkadaşlarımızla görüşeceğiz. Arkadaşlarımız, pozisyonlara girdi ama değerlendirme konusunda zafiyetimiz var. Fenerbahçe sezona baktığımızda Malatyaspor'a 5 puan kaybetmez" ifadelerini kullandı.

"Ama olmadı, üzüntülüyüz"

Şansa inanmadığını vurgulayan Emre Belözoğlu, "Şansa inanmıyorum. Fırsatlar gelir ve değerlendirirsiniz. Yeterli pozisyona giren bir takım vardı. Pozisyonları değerlendirmemiz gerekiyordu. Son dakikada bir penaltımız vardı. Pozisyonda VAR'a gidilmemesi konuşulması gereken bir konu. Kazanacağımıza çok inanmıştım. Ama olmadı, üzüntülüyüz" diye konuştu.

"Herkes kaybedecek"

Sezonun geri kalan bölümü için ise Fenerbahçe Futbol Direktörü Emre Belözoğlu, "Çok daha maç var. Herkes kaybedecek. Biz bu anlamda yeterince kaybetmiştik. Üzgün olduğumu daha önce söylemiştim. Yapmamız gereken sonuna kadar bu mücadelenin içinde olmamız. Üç gün sonra yine maç var. Ona konsantre olmalıyız. Bugün isteyen, arzulayan, zaman zaman kötü oynayan bir takım vardı. Üzgünüz. Sonuna kadar kovalayacağız" açıklamasını yaptı.

Yorumlar