GÜNDEM
14 Mayıs 2017 17:27 Son Güncelleme: 16 Eyl 2019 07:45

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'a saldırı

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, selfie yapmak için yanına gelen bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, selfie yapmak için yanına gelen bir...

Haberi Dinle

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, selfie yapmak için yanına gelen bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı.

Alınan bilgiye göre, Başkan Gürkan, 1. Murat Mahallesi'nde Kadın Emek Pazarını ziyaret ederek buradaki kadınların Anneler Günü'nü kutladı. Kadınlarla bir süre sohbet eden Gürkan, yanına gelen Görkem H. ile selfie yaptığı sırada, bu kişinin yumurtalı ve yumruklu saldırısına uğradı. Olayın ardından kaçan şüpheli polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Edirne Devlet Hastanesinde tedavi olan Gürkan'ın gözünde yırtık tespit edildi. Darp raporu alan Gürkan'ın sol gözü bandajla kapatıldı.

'GÖZÜMÜN İÇİNDE YIRTILMA VAR'

Şüphelinin ilk önce elindeki yumurtayla gözüne vurduğunu ifade eden Gürkan ''Tabii selfie yaparken savunmasız oluyorsunuz. Yanıma geldi tam selfie yaparken elindeki yumurtayla gözüme vurduktan sonra birkaç kez yumruk attı. Gözümün içinde bir yırtılma var. Doktorlar tedavisini başlattı sağ olsunlar. Yatak istirahati verdiler. Aylar önce planladığımız bir açılışa katıldıktan sonra eve geçeceğim'' dedi.

Yorumlar